روابط عمومیآیین آغاز سال کاری جدید 1395 در دانشگاه علامه محدث نوری

آیین  آغاز سال کاری جدید در دانشگاه   علامه محدث نوری

با حضور مسئولین ، اساتید و کارمندان  دانشگاه  و با طلیعه نسیم بهاری مراسم آغاز سال کاری  جدید ، در سالن همایش دانشگاه علامه محدث نوری برگزار گردید.

در  ابتدای این مراسم صمیمانه ، دکتر محمود امامی نمین (رئیس دانشگاه) در سخنانی ضمن تبریک سال نو با آرزوی توفیق خدمت صادقانه  در راه توسعه و پیشرفت دانشگاه به رعایت اقتصاد مقاومتی تاکید کرده ، همه را به توکل و صداقت و کارآمدی توصیه نمودند.ایشان بعد از  ارائه عملکرد واحد ها در سال 94 اظهار داشتند که گذشت عمر تبریک ندارد و اگر انسان در طول یکسال بتواند در خود تغییر مثبت ایجاد نماید این امرشایسته تبریک است.

در ادامه نیز حجه الاسلام و المسلمین مفید فیاضی (معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه) ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه اظهار داشتند که بهار فرصتی است تا همراه با طبیعت که به صورت تکوینی استعدادهای نهفته  در خود را شکوفا می کند ما انسانها نیز به فضل الهی لیاقت ها و بذرهای کمال انسانی درونی خود را بارور ساخته و تحولی مثبت برای رسیدن به قله کمال ایجاد کنیم.

همچنین سرکار خانم مریم حجتی (معاونت اداری مالی دانشگاه) در این نشست ضمن تقدیر از یک سال تلاش و زحمات کلیه کارکنان امیدوار گشتند تا سال جدید سالی پر از مهربانی و رشد و تعالی فرهنگی برای دانشگاه رقم خورد.

در ادامه جناب آقای دشتبان (از دانشجویان دانشگاه )با صدای دلنشین مجلس را زینت بخشیده وکانون تئاتردانشگاه نیز  با نمایش  زیبای خود فضای سالن را به وجد آورد.

در پایان مراسم حاضرین با میوه و شیرینی پذیرایی شدند.    

AWT IMAGE

           

                                                                                                                روابط عمومی دانشگاه علامه محدث نوری