روابط عمومیبرگزاری مراسم گرامیداشت روز استاد 1395

برگزاری مراسم گرامیداشت روز استاد  در دانشگاه علامه محدث نوری

همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری (ره) مراسم بزرگداشت روز استاد با حضور مسئولین و اعضای هیات علمی در سالن همایش دانشگاه علامه محدث نوری برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ، دکتر محمود امامی نمین (رییس دانشگاه) در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام مبارک ماه رجب و خیرمقدم گویی  به مسئولین ،  استادان و مهمانان با تبریک این روز به استادان اظهار داشتند  احترام به دانش و علم از سنت‌های استوار فرهنگ ایرانی - اسلامی است. اگر امروز برای تجلیل از اساتید گرد هم آمده ایم، برای آن است که بگوییم این سنت‌ ها در وجود ما زنده و پایدار است.

دکتر امامی این مراسم را فرصتی مغتنم در راستای تشکر از همه استادان گرانقدر دانست و خاطرنشان کرد: «شرافت استاد  به‌ خاطر علمی است که کسب کرده، با اخلاق درآمیخته و به دیگران عرضه می‌دارد. امروز، روز ارج نهادن به مقام علم و تجلیل از ارزش‌هاست؛ ارزش‌هایی که در وجود معلم تجلی یافته و شاهد آن هستیم.

بعداز سخنرانی ریاست محترم دانشگاه با پخش کلیپ از جشن های سال های قبل روز استاد و خواندن دکلمه در وصف معلم و استاد توسط یکی از دانشجویان ، گروه تئاتر به سرپرستی بازیگر توانمندکشور معروف به قارنلی  با اجرای زیبای خویش فضای سالن را به وجد آورد. درادامه مسابقه کتبی بین اساتید محترم برگزار گردید.

در پایان این مراسم از سوی هیئت رییسه دانشگاه هدایایی به رسم یاد بود به اعضای هیئت علمی داده شد. و حاضرین با گرفتن عکس دست جمعی در ضیافت شام شرکت نمودند.

                                                                   AWT IMAGE

                                                                                                                                                    روابط عمومی دانشگاه