روابط عمومیمراسم افتتاحییه هفته قرآن و عترت در دانشگاه علامه محدث نوری

مراسم افتتاحیه هفته قرآن و عترت در دانشگاه علامه محدث نوری  برگزار شد

به برکت اعیاد شعبانیه کانون  قرآن و عترت با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی هفته قرآن و عترت را با نخستین افتتاحیه در تاریخ  (25 اردیبهشت1395) با حضور مسوولین و کارمندان ودانشجویان در سالن همایش دانشگاه  برگزار نمود.

در این مراسم بعد از تلاوت قرآن کریم ، حجه الاسلام والمسلمین مفید فیاضی معاونت دانشجویی و فرهنگی ضمن خیر مقدم گویی در خصوص ارزش و منزلت قرآن و همچنین ییرامون روایت ثقلین ایراد سخن نمودند و گفتند قرآن و ولایت دو ثقل گرانبها هستند که مسلمانان در عصر غیبت با تمسک به آن می توانند راه نجات و ایمان  را دریابند.

ایشان  در ادامه اظهار داشتند پیروزی انقلاب اسلامی آثار و برکات زیادی در راستای نشر قرآن داشته و کشورمان امروز در همه حوزه ‌های قرآنی دارای رتبه و مقام بین‌المللی است.

در ادامه آقای محسن رییس پور دبیر کانون قرآن و عترت ضمن عرض ادب به نام شامخ شهدا گزارشی را در خصوص این مسابقات و نیز فعالیتهای کانون قرآن وعترت ارائه نمودند.

یادآور می‌شود بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه، مسابقات از روز یکشنبه 26/2/95  در در دو بخش بانوان و آقایان       آغاز می‌شود و تا روز شنبه 1/3/95 ادامه خواهد داشت.


AWT IMAGE

                                                    

                                                                                                      روابط عمومی دانشگاه