روابط عمومیکارگاه آموزشی تکنولوژی عالی بتن وکنترل کیفیت آن در دانشگاه علامه محدث نوری

با همکاری دانشگاه علامه محدث نوری وسازمان نظام مهندسی شهرستان نور کارگاه آموزشی گروه عمران با موضوع تکنولوژی عالی بتن وکنترل کیفیت آن با حضور  اعضای نظام مهندسی و دانشجویان رشته عمران  در سالن همایش دانشگاه برگزار گردید.

آقای دکتر حمید رضا ناصر سعید مدیر گروه رشته عمران  ، در گفتگویی اظهار داشتند،  بتن و فراورده های بتنی جزء لاینفک اجزاء سازه ای و غیر سازه ای در ساختمانها بشمار می روند .دراین میان اجزای سازه ای که استخوان بندی و بدنه باربر سازه ها می باشند از اهمیت دو چندانی برخوردار هستند.

پیشرفت در فن ساخت بتن های با خصوصیات منحصر به فرد ، ما را ترغیب می نماید تا نسبت به آموزش و بررسی دستاورد هاو نتایج بکار گیری و استفاده از آن در ساختمانها ، در محیط های علمی آموزشی چون دانشگاه ها اقدام گردد.

در این خصوص گروه عمران دانشگاه علامه محدث نوری با همکاری کمیته آموزشی کانون مهندسین شهرستان نور نسبت به برگزاری دوره آموزشی 12 ساعته تکنولوژی عالی بتن و کنترل کیفیت آن و با استفاده از مدرسین مجرب سازمان استاندارد و تحقیقات ایران در تاریخ های 27/2/95 و 3/3/95اقدام نموده است.

در این دوره در خصوص روش های تولید و طرح اختلاط بتن های scc و Hsc و Hpc و WHpc و همچنین مزایا و معایب استفاده از آنها در سازه ها مورد بحث قرار گرفت وآزمایشات بتن های تازه و سخت شده بررسی گردید.

لازم به ذکر است دوره بصورت تئوری – عملی برگزار گردید و در پایان پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان استاندارد برای شرکت کنندگان گواهی نامه شرکت صادر گردید.  

  AWT IMAGE

                                                                                                            روابط عمومی دانشگاه