آشنایی با دانشگاه
بایگانی اخبار این بخش:۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - آشنایی با دانشگاه
تاریخچه تاسیس و سازمان تشکیلاتی دانشگاه

  در جلسه مورخ 18/1/1375 شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی علامه محدث نوری موافقت شد و مراتب طی شماره 4415/1278/22 مورخ 9/3/1375 از سوی وزیر فرهنگ و آموزش عالی ابلاغ گردید.

  این دانشگاه از مهر ماه 1375 با ایجاد دو رشته تحصیلی تحت عنوان حسابداری و علوم اقتصادی – گرایش بازرگانی در مقطع کارشناسی و با 68 دانشجو فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود و در حال حاضر با 51 کد رشته ، 3 دانشکده و  با همکاری اعضای هیات علمی مجرب و با سابقه به کارخود ادامه می دهد .

AWT IMAGE

  این دانشگاه در شهر زیبای نور در استان مازندران واقع شده است و نزدیک به 23 سال از شروع به کار آن می گذرد ،این مجموعه علمی در سال 1393  امتیازات و شاخص های لازم وزارت علوم تحقیقات و فناوری را از لحاظ علمی ، پژوهشی ، فضاهای آموزشی ، آزمایشگاهها و گارگاهها ، سایت های کامپیوتری ،کتابخانه ، کارکنان اداری و  آموزشی  و اعضای هیات علمی ، احراز و از موسسه به دانشگاه ارتقاء یافت . پردیس جدید دانشگاه (ساختمان جدید و آزمایشگاهها و رستوران ) با متجاوز از 50 کلاس دارای ده هزار متر مربع مساحت می باشد . سالن ورزشی در شرف اتمام دانشگاه حدود 2000 متر مربع مساحت دارد .

AWT IMAGE

 اسامی هیأت رئیسه دانشگاه به شرح زیر است :

  · رییس دانشگاه : آقای دکتر محمود امامی نمینی

  · قائم مقام دانشگاه : سرکار خانم حجتی

  · معاون اداری و مالی :  آقای اصغر آقاجانپور

  · معاون آموزشی : سرکار خانم حجتی

  · معاون پژوهشی : آقای دکتر محمود امامی نمینی

  · معاون دانشجوئی و فرهنگی : حاج آقا مفید فیاضی

  · رییس دانشکده فنی و مهندسی : سرکار خانم حجتی

  · رییس دانشکده اقتصاد و علوم اداری : آقای دکتر بهروز معتمد هاشمی

AWT IMAGE

امکانات رفاهی در حوزه فناوری و اینترنت

سامانه تحت وب دانشجویان و اساتید (جهت انتخاب واحد اینترنتی، ورود و مشاهده نمرات، پرینت کارت ورود به جلسه امتحان، پرداخت اینترنتی، ارزشیابی اساتید و غیره) و سامانه اینترنتی رزرو غذا (هماهنگ با کارت‌های دانشجویی چند منظوره‌ای که در اختیار دانشجویان قرار دارد) از جمله امکانات حوزه فناوری دانشگاه به شمار می‌رود. شایان ذکر است این دانشگاه نماد اعتماد الکترونیکی (Enamad) را از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای سامانه مذکور اخذ نموده است.
همچنین اتوماسیون اداری جهت نامه نگاری بدون کاغذ که از سال ۱۳۸۷ در دانشگاه برقرار شده کلیه مکاتبات داخلی و بیرونی دانشگاه را در قالب مکاتبات بدون کاغذ (Paperless) در برمی گیرد.
شبکه اینترنت پرسرعت نیز در سایت دانشجویی و اینترنت بی‌سیم (Wireless) در کل محوطه و ساختمان در اختیار دانشجویان و اساتید قرار دارد.
آدرس وب سایت دانشگاه http://www.mohaddes.ac.ir است که دسترسی به سامانه‌های اینترنتی من جمله انتخاب واحد و تغذیه، ثبت نام اینترنتی در مسابقات و همایش‌ها، رزرو اینترنتی زمان ملاقات با مشاور، آگاهی از اطلاعیه‌ها و اخبار دانشگاه و غیره از امکانات آن می‌باشد