اطلاعیه ها و اخبارمراسم تجلیل از اساتید در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره)

    

  به مناسبت هفته معلم برگزارشد :

  مراسم تجلیل از اساتید در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره)

  

  در راستای تکریم و گرامیداشت مقام استاد و در هفته معلم مراسم تجلیل از اساتید و اعضاء هیئت علمی درسالن اجتماعات موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) برگزار شد.

  به گزارش مهدی طالب نژاد (روابط عمومی موسسه ) در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ؛ دکتر محمود امامی نمینی (سرپرست موسسه ) در سخنانی به ارائه عملکرد موسسه در سال 1390 و نوید رشد و تعالی این مرکز علمی در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و همچنین فعالیت پژوهشی اساتید اعم از چاپ مقالات در ISI , مجلات و سمینار های علمی پرداختند.

  در ادامه نیز استاد حسنی در بیاناتی از زندگی فیلسوف قرن و معلم شهید مرتضی مطهری (ره) پرداخته و جانفشانی و رشادتهای آن بزرگ مرد علم و ادب را در احیاء و زنده نگهداشتن اسلام و ارزشهای والای انقلاب اسلامی مهم دانستند.

  ایشان شهید مطهری را سنگ بنای تعلیم و تربیت اسلامی دانسته و تالیفات ارزشمند این شخصیت برجسته اسلامی را به عنوان ارزشهای والا و از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران یاد نمودند.

  شایان ذکر است در ادامه این مراسم قطعه ای ادبی در وصف استاد توسط یکی از دانشجویان و نیز برنامه صندلی داغ با حضور دو تن از اساتید صورت گرفت.

  در پایان این مراسم از اساتید پژوهشگر و اساتید تمام وقت و نیمه وقت موسسه تقدیر و تجلیل و پس آن حاضرین در ضیافت ناهار شرکت نمودند.

  

  روابط عمومی موسسه