اطلاعیه ها و اخباربرگزاری همایش دانشجویی حسابداری در موسسه

    

  در یکی از روزهای سرسبز بهاری و به همت انجمن علمی تخصصی حسابداری همایش دانشجویی حسابداری در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی موسسه و به نقل از سید یوسف سجادی ( دبیر برگزاری همایش ) در طی فرخوانی تعداد 54 مقاله دانشجویی از رشته های حسابداری مدیریت و اقتصاد به دبیرخانه همایش ارسال و پس از داوری گروه علمی حسابداری ( استاد سید جعفر لاریمی فرامرز نیازی ( مدیر گروه ) و ابراهیم محسنی و سرکار خانم آیدا مهدوی ) تعداد 7 مقاله برگزیده و جهت ارائه انتخاب گردید .

  در ابتدای این همایش که با حضور چشمگیر دانشجویان روبرو شده بود ؛ فرامرز نیازی ( مدیرگروه حسابداری و دبیر علمی همایش ) ضمن خیرمقدم به ارائه گزارشی مختصر از همایش و عملکرد گروه حسابداری پرداختند.

  در ادامه نیز دکتر محمود امامی نمینی ( ریاست موسسه ) در سخنانی برگزاری همایش علمی را در محیطهای دانشگاهی و در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ضروری دانسته و بر اهمیت بهره برداری مناسب از این همایش تاکید نمودند.

  همچنین در این همایش نفرات برگزیده به ارائه مقاله پرداخته و در پایان همایش نیزضمن ارائه گواهی شرکت در همایش از مقالات برگزیده و نفرات ممتاز علمی این رشته تقدیر و حاضرین پس از امضاء تمبر یادبود همایش در ضیافت ناهارشرکت نمودند.

  

 

  روابط عمومی موسسه