برنامه های هفته فرهنگی دانشگاه برگزاری کرسی آزاد اندیشی

  برگزاری " کرسی آزاد اندیشی " در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره)

  AWT IMAGE

 

  به همت بسیج دانشجویی و معاونت دانشجویی فرهنگی موسسه و در هفته فرهنگی موسسه و دهه ولایت کرسی آزاد اندیشی با حضور دکتر قدیری ( سفیر سابق ایران در مکزیک , ایتالیا و استرالیا وکارشناس عالی وزارت امور خارجه ) در سالن اجتماعات موسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) برگزار شد .به گزارش مهدی طالب نژاد ( روابط عمومی موسسه) در ابتدای این نشست حضرت حجه الاسلام و المسلمین مفید فیاضی در سخنانی کوتاه ضمن گرامیداشت و ارائه گزارشی مختصر از هفته فرهنگی به بیان اهمیت برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان در محیط های علمی پرداختند.

  در ادامه دکتر قدیری با اشاره کوتاهی به میزان صادرات نفت و منابع درآمدی غیر نفتی از عوامل و موانع فرهنگی و تولید کار و سرمایه ایرانی سخنانی را ایراد نمودند .

  دکتر قدیری در پایان دانشگاهیان را به برنامه ریزی مدون و دقیق با نگاه آرمان گرا و تاسی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا.. خامنه ای مبنی بر تحقق شعار بصیرت در عرصه های مختلف توصیه نمودند.

  شایان ذکر از سوی واحد بسیج دانشجویی و ادامه برنامه های کرسی آزاد اندیشی در روزهای یکشنبه 21 آبان ماه با حضور دکتر نقویان و روز دوشنبه 22 آبان با حضور دکتر رائفی پور 3 دی ماه نیز با حضور صفار هرندی ( مشاور فرهنگی فرماندهی کل سپاه پاسداران ) در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) برگزار می گردد.

  هم اکنون واحد بسیج دانشجویی موسسه با سه پایگاه در حال فعالیت می باشد.

 

روابط عمومی موسسه