برنامه های هفته فرهنگی دانشگاه سخنان امام جمعه شهر نور در آیین افتتاح هفته فرهنگی موسسه

 

  امام جمعه شهر نور در آیین افتتاح هفته فرهنگی موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) :

  دانشگاهها می توانند سرسلسله اصلاح فرهنگ در جامعه باشند.

  AWT IMAGE

  در آیین افتتاحیه هفته فرهنگی موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات این موسسه برگزارشده بود ؛ حضرت حجه الاسلام و المسلمین باقرزاده امام جمعه شهر نور در سخنانی به ارائه مقوله مهم فرهنگ و نقش مهم مسائل فرهنگی در ساختار جامعه پرداختند.

  ایشان هرگونه معضلات اجتماعی را بدون اصلاح فرهنگ را غیر ممکن دانسته و تاکید نمودند که اگر در جامعه ای فرهنگ در مسیر درست قرار بگیرد و مبنای آن نیز درست باشد در آن صورت این در خت در حال رشد که دارای شاخه های متعدد سیاست , اجتماعی , علمی , مذهبی , ورزش و... به شجره طیبه تبدیل خواهد گشت .

  امام جمعه شهر نور همچنین در این سخنرانی با ابراز خرسندی از حرکت ابتکاری و با برنامه هفته فرهنگی در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) که برای اولین بار در بین موسسات غیرانتفاعی کل کشور رخ داد ؛ حاکمیت رفتارهای فرهنگی منطبق بر اصول اسلامی ونیز آسیب شناسی فرهنگی را از وظایف اصلی محیط علمی قلمداد نمودند.

  لازم به ذکر است در ابتدای آیین افتتاحیه دکتر محمود امامی نمینی ( رییس موسسه ) و حجه الاسلام و المسلمین مفید فیاضی در سخنانی به بیان برنامه های هفته فرهنگی و نیز گزارشی مختصر از عملکرد موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) در طول 17 سال فعالیت علمی و فرهنگی پرداختند.

  AWT IMAGE

 

 

روابط عمومی موسسه