برنامه های هفته فرهنگی دانشگاه جشن بزرگ عید ولایت در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره)

 

  جشن بزرگ عید ولایت در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره)

  AWT IMAGE

 

  با حضور بی نظیر مسئولین شهر ستان نور , اساتید و دانشجویان جشن بزرگ عید ولایت در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) برگزار گردید .

  به گزارش مهدی طالب نژاد ( کارشناس روابط عمومی موسسه ) , و به نقل از اصغر آقاجانپور ( مدیر اجرایی هفته فرهنگی موسسه ) در ابتدای این جشن و پس از تلاوت آیاتی از کلام خداوند سبحان ؛ حضرت حجه الاسلام و المسلمین مفید فیاضی ( معاونت دانشجویی – فرهنگی موسسه ) در سخنانی با اشاره به واقعه غدیر خم و تاسی از سیره حضرت علی بن ابیطالب به ارائه گزارشی از برنامه های هفته فرهنگی در موسسه آموزش عالی علامه محث نوری (ره) که برای اولین بار در بین موسسات غیرانتفاعی کل کشور رخ داد پرداخته و تقارت این هفته با دهه ولایت را بسیار مبارک و میمون برشمردند.

  در ادامه این جشن برنامه متنوع ( مولودی خوانی , مسابقه حضوری , تئاتر طنز با حضور هنرمندان صدا و سیمای مازندران و قرعه کشی از حاضرین ) نیز برگزار گردید .

  در پایان نیز از برندگان مسابقات فرهنگی و ورزشی ( حفظ و قرائت قرآن – اذان – مچ اندازی – طناب کشی – دارت – کتابخوانی – وبلاگ نویسی ) که در طول هفته برگزار گردیده بود ؛تجلیل و تقدیر گردید.

  مدیر اجرایی هفته فرهنگی در ادامه ضمن تقدیر و سپاس از هیئت رییسه موسسه و کلیه عوامل اجرایی و مدعوین افزود درهفته فرهنگی موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) 28 عنوان برنامه فرهنگی با شعارهای فرهنگی در هر روز برگزار گردید.

 

  AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

  روابط عمومی موسسه