روابط عمومی برگزاری جشن دانش آموختگی رشته حسابداری در موسسه

  

  

  

  

  برگزاری جشن دانش آموختگی رشته حسابداری در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره)

  

  با حضور معاونت دانشجویی و فرهنگی , اساتید و والدین دانشجو ؛ جشن بزرگ دانش آموختگی رشته حسابداری ورودی سال 1388 موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) در سالن اجتماعات شهید شیخ فضل ا... نوری برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی موسسه در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی و دعای سلامتی امام زمان (عج) ؛ استاد فرامرز نیازی ( مدیر گروه رشته حسابداری سخنانی کوتاه ضمن خیر مقدم گویی به والدین و دانشجویان ؛ تلاش در راه کسب علم و دانش را بسیار با اهمیت دانستند.

  در ادامه این برنامه حضرت حجه الاسلام و المسلمین مفید فیاضی ( معاونت دانشجویی و فرهنگی و رییس هیئت امناءموسسه ) در بیاناتی شکوفایی موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) را مدیون الطاف بیکران حضرت حق و تلاش مسئولین و دانشجویان و نیز خانواده های این فرزندان دانستند.

  ایشان با بیان اینکه راه رسیدن به درگاه الهی بایستی از کسب معرفت آغاز گردد ؛ همگان را به تاسی از سیره رسول ا... و آن " زگهواره تا گور دانش بجوی " سفارش نمودند.

  در ادامه این جشن برنامه هایی نظیر صندلی داغ و گفتگوی صمیمانه با یکی از اساتید و تجلیل از مادران و اساتید قرائت سوگندنامه و دلنوشته و مسابقه حضوری تئاتر طنز و تقلید صدا نیز برگزار گردید.

  در پایان این مراسم و پس از برش کیک توسط اساتید ؛ دانشجویان تندیس دانش آموختگی خویش را دریافت نمودند.

  

  

روابط عمومی