روابط عمومیثبت نام از دانشجویان جدید الورود در موسسه سال 92

  " ثبت نام از دانشجویان جدید الورود در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) "

 

  با اعلام نتایج آزمون سراسری از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام از دانشجویان جدید الورود در موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) آغاز گردید .

  شهریار تمندانی ( معاونت آموزشی موسسه ) در گفتگو با روابط عمومی موسسه اعلام نمودند که موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) در سال تحصیلی جدید در مقاطع کاردانی – کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد و در 38 کد رشته تحصیلی ودر سه دانشکده فنی و مهندسی – منابع طبیعی و علوم اقتصادی و اداری آماده پذیرش و ثبت نام از دانشجویان جدید الورود می باشد.

  ایشان در ادامه با اشاره به تشکیل ستاد استقبال با عنوان میثاق مهر 18 از دانشجویان جدید افزودند که در ایام ثبت نام برنامه هایی نظیر ( ایستگاه از من بپرسید , توزیع نرم افزارهای راهنمای آموزشی و کاربردی ,نمایشگاه دستاوردهای انجمن های علمی , ایستگاه هم خونه ای , دستاوردهای بسیج دانشجویی , مشاوره دانشجویی وتست سلامت... ) از سوی ستاد مذکور صورت پذیرفت.

  گفتنی است هم اکنون موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) با 18000 متر فضای آموزشی در زمینی به مساحت 70 هزار متر مربع و با بهره گیری از 53عضو هیئت علمی و اساتید مجرب و با بیش از 4000 دانشجو مشغول فعالیت می باشد.

AWT IMAGE

AWT IMAGE

  روابط عمومی موسسه