روابط عمومی" دانشگاه علامه محدث نوری (ره) با اقتدار بر سکوی نخست مسابقات "

 

  در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانشگاههای غیرانتفاعی استان مازندران رخ داد:

  " دانشگاه علامه محدث نوری (ره) با اقتدار بر سکوی نخست مسابقات "

 

 

  مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانشگاههای غیر انتفاعی استان مازندران ( انتخابی المپیاد ورزشی کنگره شهدای استان ) به میزبانی دانشگاه راه و دانش بابل و با حضور ورزشکاران از دانشگاههای استان برگزار گردید.

  به گزارش کانون خبرنگاری دانشگاه و به نقل از مهدی طالب نژاد ( مسئول تربیت بدنی ) تیم اعزامی از این دانشگاه به نامهای ( دانیال جابری ( دانشجوی رشته معماری ) و حسین جانفزا ( دانشجوی رشته مهندسی صنایع ) ) توانستند در دور اول که در قالب 7گروه و بصورت دوره ای برگزار گردید با غلبه بر حریفان به مرحله بعدی صعود نموده و در مرحله حذفی نیز با پشت سرگذاشتن از رقبا به مرحله یک چهارم نهایی راه یافته و در این مرحله با شانس قرعه دو ورزشکار اعزامی رودروی همدیگر قرار گرفته و دراین دیدار نیز دانیال جابری با شکست دادن هم تیمی خویش توانست به دیدار نهایی راه یابد.

  بازیکن ارزشمند دانشگاه علامه محدث نوری (ره) در مرحله پایانی و در یک بازی حساب شده و فنی توانست با نتیجه سه بر دو رقیب خویش از دانشگاه سارویه ساری را شکست داده و عنوان قهرمانی این دوره را از آن خویش گردانیده و ضمن دریافت سهمیه المپیاد ورزشی دانشجویان استان افتخاری دیگری را بر کلکسیون افتخارات دانشگاه علامه محدث نوری (ره) بیافزاید.

  شایان ذکر است دیگر بازیکن ارزشمند این دانشگاه ( حسین جانفزا) که در کارنامه ورزشی خویش مقام نخست تنیس روی میز جانبازان و معلولین استان مازندران را به یدک می کشید و نیز پیش از این صعود خود را به المپیاد ورزشی استان قطعی شده می دانست ؛ در دیدار رده بندی علیرغم بازی شایسته و در خور توجه به رقیب خویش از دانشگاه شفق بازی را واگذار نمود.

  مسابقات المپیاد ورزشی کنگره شهدای استان مازندران دهه اول آذر ماه سالجاری به میزبانی دانشگاه مازندران در بابلسر برگزار خواهد شد.

 

 

  کانون خبرنگاری دانشگاه علامه محدث نوری (ره)