روابط عمومیبرگزاری کرسی آزاد اندیشی " بسیج ، ایستادگی و مقاومت " در دانشگاه

  

  

  

  برگزاری کرسی آزاد اندیشی " بسیج ، ایستادگی و مقاومت " در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

 

  در راستای تبیین منویات مقام معظم رهبری و اهداف عالیه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با همت و تلاش معاونت دانشجویی فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث نوری (ره) کرسی آزاد اندیشی با محوریت " بسیج ، ایستادگی و مقاومت " در سالن اجتماعات برگزار شد.

  در ابتدای این کرسی حجه الاسلام مفید فیاضی در سخنانی با اشاره به اهداف بسیج به اهمیت تکشیل کرسی های آزاد اندیشی در راستای بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان و نسل جوان امروز پرداختند.

  در ادامه سرهنگ سید محمد موسوی نژاد ( مسئول تحلیل و بررسی سپاه کربلای استان مازندران ) در بیاناتی مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن و رشادت تا پای جان را برای کسب عزت و حق مهم دانسته و اظهار داشتند که ایران اسلامی آن هنگامی سرافراز خواهد بود که بسیجی وار عمل کرده و پای در رکاب فرامین رهبرفرزانه انقلاب بگذاریم .

  مسئول تحلیل و بررسی سپاه کربلای استان مازندران در ادامه با اشاره به مذاکرات اخیر ژنو گفتند گرچه وظیفه همه ما بر اساس تاکید مقام معظم رهبری اعتماد و حمایت از تیم مذاکره کننده است ، اما بر اساس تاکید چند باره ی همان بزرگوار باید با چشمانی باز و تیزبین ، همه ی تحولات را هم زیر نظر گرفت تا کلاه گشادی که دشمنان برای ما دوخته اند ، سرمان نرود.

  شایان ذکر است در ادامه این کرسی دانشجویان در فضایی صمیمی سوالات خویش را پیرامون مسائل سیاسی اخیر ایران و جهان و مواضع بسیج مطرح نموده و سخنران نیز به سوالات پاسخ دادند.

 

  کانون خبرنگاری دانشگاه علامه محدث نوری (ره)