جشن 14 سالگی دانشگاه حضور بی نظیر دانشجویان و عاشقان کوی ولایت در جشن بزرگ

  حضور بی نظیر دانشجویان و عاشقان کوی ولایت در جشن بزرگ

  میلاد حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

 

  - در شب میلاد ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و در گرامیداشت ششمین روز از هفته موسسه آموزش عالی علامه محدث نوری (ره) جشن باشکوهی در سالن ورزشی امام خمینی (ره) برگزار گردید:

  - به گزارش روابط عمومی این موسسه در این برنامه که با حضور 2500 نفر از دانشجویان، مسوولین شهرستان و نیز مشتاقان و عاشقان کوی علی بن موسی الرضا (ع) برگزار شده بود؛ پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران و حمل نمادین پرچم جمهوری اسلامی ایران و موسسه، دکتر مظفر قنبرزاده نیار رییس موسسه در سخنانی کوتاه به حاضرین در جشن خیر مقدم گفتند.

  - پس از قرائت قطعه ادبی، حاج احمد ناطق نوری رئیس هئیت موسس در بیاناتی گزارشی از فعالیت های علمی و رشد و توسعه دانش در سطح منطقه ارائه نمودند.

  - همچنین در این مراسم توسط ذاکر اهل بیت در وصف علی بن موسی الرضا (ع) نیز مولودی خوانی شد.

  - در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمین مفید فیاضی (سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی موسسه) به بیان فضائل و کرامات حضرت امام رضا (ع) پرداختند.

  - شایان ذکر است در این فضای معنوی هنرمندان صدا و سیما به ارائه موسیقی و تئاتر طنز و نیز حرکات نمایشی دوچرخه سواری پرداختند.

  - در پایان این جشن پس از تجلیل از چهره های ماندگار موسسه و اهداء جوائز به نفرات برتر در مسابقات هفته موسسه مراسم نور افشانی در بیرون از سالن ورزشی برگزار گردید.