روابط عمومی جشن بزرگ روز مهندس در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

  جشن بزرگ روز مهندس در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

  به مناسبت فرا رسیدن 5 اسفند بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس جشنی با حضور مسئولین و اساتید و دانشجویان جوان رشته های مهندسی در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه و به نقل از مهندس سرکار خانم نوری درویش ( دبیر اجرایی جشن ) در ابتدای این مراسم وپس از تلاوت قرآن کریم ؛ دکتر شهریار تمندانی ( معاونت آموزشی دانشگاه ) با اشاره کوتاه به حضور 1600 دانشجوی رشته های مهندسی در این دانشگاه عنوان نمودند که دانشگاه علامه محدث نوری (ره) پیشگام رشته های مهندسی در منطقه می باشد.

  معاونت آموزشی دانشگاه همچنین در سخنانی به زندگینامه خواجه نصیرالدین طوسی و اهمیت این روز به عنوان روز مهندس و نیز توصیه هایی در راستای موفقیت تحصیلی دانشجویان رشته های مهندسی پرداختند.

  در ادامه حجه الاسلام مفید فیاضی ( معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه ) در بیاناتی با اشاره به آیات وحی به خلاقیت و ابتکارات خداوند عزوجل در آفرینش حساب شده و مهندسی مخلوقات پرداخته و ورقهای تفکرانه آفریده های پروردگار را الگویی مناسب و دقیق برای رسیدن به درجات عالی دانستند.

  ایشان با اشاره به اهمیت برنامه های فرهنگی و علمی در محیط دانشگاه ؛ دانشجویان را به تقوی ؛ بصیرت و تکاپوی فرهنگی توصیه نموده و امیدوار گشتند تا دانشگاه علامه محدث نوری (ره) با ظرفیت بی مثالش در زمینه های متعدد علمی و فرهنگی همانند نگینی در بین دانشگاههای شمال کشور بدرخشد.

  در ادامه این جشن باشکوه دو مسابقه حضوری هیجان انگیز و نیز اجرای تئاتر طنز و قطعه طنز ادبی برگزار و نیز دبیران کانونهای فرهنگی دانشگاه از دستان معاونت دانشجویی فرهنگی و معاونت اداری مالی احکام خویش را دریافت نمودند.

  هم اکنون دانشگاه علامه محدث نوری (ره) دارای سه دانشکده فنی و مهندسی منابع طبیعی و اقتصاد و علوم اداری می باشد.

 

  روابط عمومی دانشگاه