روابط عمومی آیین تجلیل از خادمین قرآن کریم در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

 

 

  آیین تجلیل از خادمین قرآن کریم در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

  به منظور تکریم و تقدیر از تلاشگران قرآنی و برنامه ها مذهبی آیین تجلیل از خادمین قرآن در دانشگاه علامه محدث نوری(ره) برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه در ابتدای این مراسم حضرت حجه الاسلام مفیدفیاضی در سخنانی ضمن سپاس از همه زحمتکشان و تلاشگران احیاء و ترویج فرهنگ قرآنی در بیاناتی اظهار داشتند که یکی از راههای رسیدن به عالم ملکوت و اوج گرفتن کمالات انسانی تآسی از آیات قرآنی می باشد.

  در ادامه نیز دکتر محمود امامی نمین ( ریاست دانشگاه ) نیز از ایجاد فضای فرهنگی و قرآنی مناسب در محیطهای علمی خصوصا دانشگاه به عنوان منشآ ترقی و سعادت و رشد و نمو جامعه دانستند.

  مریم حجتی ( معاونت اداری مالی دانشگاه ) در آیین تجلیل از خادمین قرآنی الگو برداری دقیق از آیات وحی را در رفتارهیای اداری مهم تلقی نموده و امانتداری و صداقت و کارآمدی را به عنوان نماد الگویی از صفحات قرآن کریم در محیط کاری دانستند.

  در پایان این آیین از خادمین قرآنی دانشگاه با اهدای لوح سپاسی تجلیل و تقدیر گردید.

  دانشگاه علامه محدث نوری (ره) در طول هفته برنامه های متعددی نظیر برگزاری همه روزه نمازجماعت ، کلاسهای آموزشی قرآن ؛ طرح تلاوت نور( یک صفحه تلاوت بعد از نمازظهر و عصر) ؛ زیارت عاشورا؛ جلسات معرفتی و نیز برنامه های متعدددیگر فرهنگی را انجام می دهد.

 

روابط عمومی