روابط عمومیبرگزاری نشست فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های حلقه صالحین حوزه اداری کارگری توحید نور

 

  برگزاری نشست فرماندهان پایگاه ها و سرگروه های حلقه صالحین حوزه اداری کارگری توحید نور در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

 

  به همت پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهرستان نور اولین نشست فرماندهان پایگاه ها و سرگروه ها ی حلقه صالحین حوزه اداری کارگری توحید نور در سال جدید به میزبانی دانشگاه علامه محدث نوری (ره) و در نمازخانه دانشگاه برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه در ابتدای این نشست و پس از تلاوت قرآن کریم ؛ حجه الاسلام مفید فیاضی ( معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علامه محدث نوری (ره)) در سخنانی با اشاره به مسئولیت خطیر بسیج در ادارات و نهادها و با توجه به هجمه های بزرگ فرهنگی از سوی دشمنان انقلاب اسلامی متذکر گشتند که راه رسیدن به حکومت اسلامی واحد و نمونه بایستی همه مسئولین و اقشار مردم در مسیر پایبندی به ارزشها تلاش و از هیچ کوششی دریغ نکنند.

  ایشان در ادامه الگوهای شاخص افرادی که در حلقه های صالحین حضور دارند را درایت ، تدبیر، وجدان کاری ، مومن و بصیرت دانستند.

  در ادامه این نشست صمیمانه آقایان روحانی و حجه الاسلام مفیدی هریک در سخنانی به اهداف و برنامه های انجام شده در حلقه های صالحین پرداختند .

  در پایان این نشست الیاس محمدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندان و کارگران توحید نور ضمن سپاس از حضور و تلاش همه فرماندهان پایگاههای ادارات در بیاناتی به موارد مهم در راستای تقویت و رشد این حلقه ها برای رسیدن به جامعه ایمانی مبتنی بر اخلاق اسلامی و تربیت نیروی انسانی برای جامعه پرداخته و امیدوار گشتند به حول قوه الهی سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی سالی سرشار از شکوفایی و ارتقاء فرهنگ ایمانی در ادارات نور باشد.

  لازم به ذکر است که جلسه های معرفتی حلقه صالحین هر هفته در روز شنبه با موضوعاتی نظیر ( ولایت فقیه ؛مهدویت ؛فرقه های نوظهور، نماز اول وقت ، قیام عاشورای حسینی ، مبارزه با نفس ، اخلاق و مهرورزی ، تکریم ارباب رجوع ، سلامت روان و... در نمازخانه دانشگاه برگزار می گردد.

 

  روابط عمومی دانشگاه