روابط عمومیبرگزاری همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران

 

  با همکاری دانشگاه غیرانتفاعی علامه محدث نوری (ره) در دانشگاه مازندران برگزار گردید:

  همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران

  پنجمین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران با مشارکت دانشگاه علامه محدث نوری (ره) و با حضور اساتید برجسته اقتصاد مازندران و ایران در سالن اجتماعات دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه مازندران واقع در بابلسر برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این همایش که با محوریت دانشجویی و در بخشهای اقتصاد اسلامی ، اقتصاد انرژی ، اقتصاد بخش عمومی ، اقتصاد بین الملل ، اقتصاد پولی و نظام ارزی، اقتصاد کشاورزی و منابع ، اقتصاد کلان ، توسعه اقتصادی و موضوعات بین رشته ای و مرزهای جدید برگزار گردیده بود دانشجویان متعدد از دانشگاههای کشور آخرین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خویش را ارائه داده بودند.

  در آیین افتتاحیه این همایش نیز پس از سخنان دکتر جعفری صمیمی ( ریاست دانشکده اقتصاد دانشگاه مازندران) و حجه الاسلام حسینی ( مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ) از تمبر یادبود همایش رونمایی گردید.

  شایان ذکر است در آیین افتتاحیه این همایش معاونت اداری مالی به همراه ریاست دانشکده اقتصاد و مدیریت پژوهشی و تنی چند از اساتید و دانشجویانی از رشته اقتصاد دانشگاه علامه محدث نوری (ره) حضور داشتند.

  در حاشیه برگزاری این همایش غرفه ای به منظور نمایش کتب و دستاوردهای پژوهشی در زمینه اقتصاد از سوی دانشگاه علامه محدث نوری (ره) ایجاد و در معرض دید شرکت کنندگان در همایش قرار گرفته بود.

AWT IMAGE 

  روابط عمومی