بخش‌های اصلی
لیست انجمن های دانشگاه::
اساسنامه انجمن ها::
برنامه ها و فعالیت ها::
درباره انجمن::
تماس با ما::
::
پیوندها
انجمن دانشجویان دانشگاه مازندران
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
زیربخش‌های پایگاه
..
:: معرفی ا نجمن علمی ::
 | تاریخ ارسال: 1393/2/13 | 

  به منظور تشویق و برنامه‏ریزی برای دانشجویان جهت انجام فعالیت‏های فوق برنامه علمی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی علامه محدث نوری به عنوان یکی از فعالترین موسسات در زمینه ایجاد و سازماندهی انجمن‏های علمی دانشجویان طی سالهای گذشته بوده است. از اهدافم هم انجمن‏های علمی دانشجویان ایجاد روحیه همکاری در بدنه دانشجویی دانشگاه است. شرکت در مسابقات علمی، چاپ نشریات علمی در دانشکده‏ها، انجام طرح‏های پژوهشی و ... از اهدافی است که انجمن‏های علمی دنبال می‏کنند. در همین ارتباط کمیته­های مختلف نظیر کمیته نشریات علمی دانشجویی، کمیته مالی، کمیته روابط عمومی و کمیته پژوهشی، از زیر قسمتهای دفتر مرکزی انجمن‏های علمی دانشگاه است که تحت نظارت مدیریت فرهنگی و دانشجویی موسسه فعالیت می نمایند .

  به منظور پیگیری اهداف تشکیل انجمن‏های علمی دانشجویی ، حمایت وگسترش کمی وکیفیوایجاد هماهنگی‏های لازم درباره آنها، دفتر مرکزی انجمن‏های علمی دانشجویی از بهمن 92درحوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی تشکیل گردید .

  انجمن‏های علمی دانشجویی کانون‏هایی هستند که با حضور خود جوش دانشجویان مشتاق وکنجکاو و با هدف ارتقاء سطح علمی خود و جامعه شکل می گیرند. جوان بودن و آرمان‏گرایی اعضا، هنگامی که با یکدیگر فعالیت دارند، باعث تغییر در مدل های ذهنی و ایجاد تصویرآرمانی مشترک میان آنها می شود .

  ایجاد تصویر آرمانی مشترک، یادگیری تیمی را افزایش داده و بدین ترتیب و درصورتهدایت صحیح، نگرش آنها نسبت به مسائل نظام گرا خواهد شد و این موضوع خود در حل بسیاری از مسائل جامعه، اثرات مفیدی خواهد گذاشت

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA
::
دفعات مشاهده: 5945 بار   |   دفعات چاپ: 958 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 42 بار   |   0 نظر