روابط عمومیجشن بزرگ دانش آموختگی رشته های حسابداری - حقوق – مدیریت و اقتصاد در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

  

  در سالروز میلاد حضرت علی بن ابیطالب (ع) برگزار گردید:

  جشن بزرگ دانش آموختگی رشته های حسابداری - حقوق مدیریت و اقتصاد در دانشگاه علامه محدث نوری (ره)

  

  با حضور معاونت دانشجویی و فرهنگی , اساتید و والدین دانشجو ؛ جشن بزرگ دانش آموختگی رشته حسابداری - حقوق مدیریت و اقتصاد ورودی سال 1389 دانشگاه علامه محدث نوری (ره) در سالن پیامبر اعظم (ص) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نور برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه در ابتدای این جشن که مصادف گردیده بود با میلاد مسعود امیرالمونین حضرت علی بن ابیطالب (ع) پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی و دعای سلامتی امام زمان (عج) ؛ حضرت حجه الاسلام و المسلمین مفید فیاضی ( معاونت دانشجویی و فرهنگی و رییس هیئت امناءدانشگاه ) در بیاناتی ضمن تبریک اعیاد و نیز اعلام خبر مسرت بخش تبدیل قطعی موسسه به دانشگاه ؛ شکوفایی دانشگاه علامه محدث نوری (ره) را مدیون الطاف بیکران حضرت حق و تلاش مسئولین اساتید، کارکنان، دانشجویان و نیز خانواده های این فرزندان دانستند.

  ایشان با بیان اینکه راه رسیدن به درگاه الهی بایستی از کسب معرفت آغاز گردد ؛ همگان را به تاسی از سیره رسول ا... و " زگهواره تا گور دانش بجوی " سفارش نمودند.

  در ادامه این جشن برنامه هایی نظیر تجلیل از اساتید و تجلیل از مادران ، اجرای موسیقی سنتی ، قرائت سوگندنامه و دلنوشته و تئاتر طنز نیز برگزار گردید.

  در پایان این مراسم و پس از برش کیک توسط تنی چند از پدران و اساتید ؛ دانشجویان لوح دانش آموختگی خویش را دریافت نمودند.

  AWT IMAGE

  روابط عمومی دانشگاه